نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

معرفی محصولات كسپرسكی 2010 توسط شركت كارنما رایانهتعداد بازدیدکنندگان 6568 بازدید نسخه چاپی

دنیای كامپیوتر و ارتباطات- در ضیافت افطار شركت كارنما رایانه محصولات جدید كسپرسكی 2010 با حضور یك مهمان ویژه یعنی مدیر شركت Ahmed Al Housni Computer نماینده كسپرسكی در خاور میانه معرفی شد.

در این ضیافت كه با حضور مدیران ارشد، كارشناسان، مسئولین سازمان‌ها، ادارات و نهادهای دولتی، شركت‌های خصوصی و فروشگاه‌های كامپیوتری برگزار شد، دكتر اسلاوا راوسكی مدیر شركت AlHosani Computer نماینده كسپرسكی در خاورمیانه به عنوان مهمان ویژه، حمید بابادی­نیا (رئیس كمیسیون شبكه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای) و علیرضا صالحی رئیس روابط عمومی شركت كسپرسكی در ایران و مدیرعامل شركت دیده‌بان آی‌تی نیز حضور داشتند.

پس از صرف افطار، محمدعلی دره‌شیری، مدیرعامل شركت كارنما رایانه ضمن خوش‌آمدگویی به میهمانان به معرفی زمینه‌های فعالیت كارنما رایانه پرداخت.  وی در سخنانی یكی از اهداف مهم شركت كه جلب اعتماد، رضایت و مشتری‌مداری می­باشد را با گسترش فعالیت‌های شركت در منطقه خاورمیانه اعلام نمود.

سپس بابادی‌نیا، مدیركمیسیون شبكه سازمان نظام‌صنفی رایانه­ای و مدیرعامل شركت گیلاس كامییوتر توضیحاتی را در مورد فعالیت‌های سازمان نظام‌صنفی و كمیسیون شبكه در خصوص ساماندهی به فعالیت‌های شركت‌های شبكه‌ای و همچنین و لزوم حضور قوی شركت‌های رایانه­ای در این حوزه عنوان نمود.

در ادامه اسلاوا راوسكی مدیر و شریك شركت AlHosani Computer نماینده كسپرسكی در خاور میانه به معرفی محصولات جدید كسپرسكی 2010، قابلیت‌های جدید آن و میزان رشد بازار كسپرسكی در دنیا پرداخت و شركت كارنما رایانه را به عنوان تنها نماینده رسمی این شركت برای فروش محصولات خانگی كسپرسكی در ایران، پاكستان و افغانستان اعلام كرد و همچنین گواهینامه  نمایندگی رسمی محصولات كسپرسكی را به مدیرعامل شركت كارنما رایانه تقدیم كرد.

در انتهای مراسم عبدالرضا احمدی، مدیر فروش تجهیزات امنیت شبكه شركت كارنما رایانه، دپارتمان تجهیزات امنیت شبكه شركت كارنما رایانه  را معرفی و ارائه رسمی كسپرسكی 2010 در ایران را توسط شركت كارنما رایانه اعلام كرد.