نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

كوییك هیل سی و یكمین تائیدیه VB100% را دریافت كردتعداد بازدیدکنندگان 3237 بازدید نسخه چاپی

كوییك هیل (Quick Heal) سی و یكمین تائیدیه VB100% را بر روی ویندوز سرور ۲۰۰۸ (R2) كسب كرد.

شركت تكنولوژی های كوییك اعلام كرد كوییك هیل سی و یكمین جایزه VB100% را دریافت كرده است. Quick Heal توانسته با تشخیص همه ویروس‌های منتشر شده در "In-The-Wild" در طی انجام تست‌های مقایسه‌ای بین محصولات آنتی‌ویروس، تحسین موسسه ویروس‌شناسی انگلیسی Virus Bulletin را برانگیزد. 

این جایزه سی و یكمین جایزه امنیتی VB100% كوییك هیل و بیست و چهارمین جایزه بر روی پلتفرم ویندوز است. این اولین تائیدیه بر روی سیستم عامل ویندوز سرور ۲۰۰۸ (R2) می‌باشد. 

این آزمایش بر روی سیستم عامل Microsoft Windows Server 2008 R2 انجام گرفت و نتایج آن در شماره ماه ژوئن۲۰۱۰ مجله Virus Bulletin منتشر شد.

سنجای كتكار (Sanjay Katkar) مدیرفنی شركت تكنولوژی‌های كوییك‌هیل گفت: «روز به روز تغییرات زیادی در دورنمای امنیت به وجود می‌آید. این تغییرات در تعداد و پیچیدگی مخرب‌ها‌ (Malware) بطور روزانه می‌باشد. با وجود این كوئیك هیل برای محافظت مشتریانش در برابر ویروس‌ها و مخرب‌های مهلك و افزایش یافته شده به سختی كوشش می‌كند.

موفقیت كوییك‌هیل در این آزمون سخت نتیجه تلاش‌هایی است كه همه تیم كوییك‌هیل وقف كردند و تشویق‌های دلگرم كننده و آرزوهای موفقیتی است كه بوسیله مشتریانمان به ما اهدا می‌شود. تداوم كیفیت در محصولات و خدمات اعتقاد مشتریانمان را به كوییك‌هیل افزایش داده است.