نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

چاپگر لیزری جدید با ویژگی های منحصر بفردتعداد بازدیدکنندگان 3441 بازدید نسخه چاپی

این پرینتر لیزری تك رنگ كه به تازگی توسط سامسونگ عرضه شده است با هدف آسان‌تر كردن و سرعت بخشیدن به زندگی روزمره كاربران عادی و خانگی طراحی شده است.

سامسونگ الكترونیك نامی پیشرو در دنیای الكترونیك و تكنولوژی اطلاعات، با عرضه پرینتر جدید مدل Ml1660 به مصرف كنندگان اجازه می‌دهد تا تنها با لمس كلیدی كوچك بسیاری از عملیات چاپ روزمره خود را انجام دهند. این چاپگر به كاربران خود اجازه می‌دهد به جای اینكه از كل صفحه وب پرینت بگیرند تنها قسمتی از متن را كه واقعا ً به آن احتیاج دارند را پرینت بگیرند.


درواقع این ویژگی به صرفه‌جویی در وقت، كاغذ و مواد مصرفی كمك می‌كند. دكمه روشن و خاموش این نوع پرینترها، برخلاف سایر پرینترها كه در پشت دستگاه قرار دارد، در جلوی دستگاه قرار گرفته است و همین امر باعث سهولت در خاموش و روشن كردن می‌شود.

این محصول به حرفه‌ای‌ها و دانشجویان این اجازه را می‌دهد كه در هر دقیقه 16 صفحه را پرینت بگیرند. زمان لازم برای چاپ صفحه نخست 8.5 ثانیه بوده و كیفیت چاپ بالایی برای آن در نظر گرفته شده است. 

آقای گراهام لانگ نایب رییس و مدیر بخش پرینتر سامسونگ الكترونیكس در اروپا و انگلیس می‌گوید: «سامسونگ متوجه است كه كاربران آن خواهان این هستند كه در مصرف وسایل جدید خود دور از دغدغه باشند و ما با تولید این پرینترهای جدید این آرزوی آنها را به واقعیت تبدیل كرده‌ایم.» ML1660 هم اكنون در بازار ایران با گارانتی رسمی شركت سام سرویس موجود است.