نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

اسوس تكنولوژی‌‌های جدید مادربردهای خود را معرفی كردتعداد بازدیدکنندگان 3827 بازدید نسخه چاپی

دنیای كامپیوتر و ارتباطات- اسوس تكنولوژی‌‌های جدید مادربردهای خود را معرفی كرد.

طی نشست خبری كه در روز پنجشنبه در هتل اوین با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه‌های IT برگزار شد، كارشناسان فنی دفتر اسوس تهران تكنولوژی جدید مادربردهای اسوس را معرفی كردند. این تكنولوژی‌ها تكنولوژی فعال‌سازی هسته‌های غیرفعال موجود در پردازنده‌های 2 و 3 هسته‌ای AMD با نام Core Unlocker و تكنولوژی Turbo Unlocker بودند.

قبل از معرفی این تكنولوژی‌ها كنعانی مقدم، مدیر امور فروشندگان و نمایندگان اسوس در ایران طی سخنانی و با اشاره به جایگاه برند اسوس در بازار ایران گفت: برند اسوس از ابتدای كار و فعالیت خود سه مقوله كیفیت، خدمات و نوآوری را در راس اهداف خود قرار داده است.

مدیر امور فروشندگان و نمایندگان اسوس در ایران در ادامه افزود: مصرف‌كنندگان در بازار ایران برند اسوس را باكیفیت‌ترین برند در بازار قطعات می‌شناسند. دلیل این هم این است كه قطعات اسوس دارای كمترین خرابی و طول عمر بالاست.

كنعانی در ادامه اظهار كرد: در مبحث خدمات پس از فروش مفتخریم كه شكل جدیدی از گارانتی را با نام گارانتی طلایی عرضه كرده‌ایم، بدین شكل كه در طول 3 سال گارانتی در صورت خرابی قطعه در سال اول، قطعه خراب با نو تعویض می‌شود. در ادامه مازیار رسایی كارشناس بازاریابی دفتر اسوس در ایران به معرفی تكنولوژی‌های یاد شده پرداخت.

رسایی در توضیح تكنولوژی Core Unlocker گفت: این تكنولوژژی قابلیت‌هایی نسبت به تكنولوژی‌های مشابه دارد كه می‌توان به فعال كردن یكی از دو هسته غیرفعال در مواقعی كه یكی از هسته‌های قفل شده معیوب باشد اشاره كرد كه برای اولین بار در مادربردهای موجود در بازار مشاهده می‌شود. این قابلیت تنها با استفاده از یك كلید بر روی مادربرد و یا فشردن كلید 4 در روی كیبرد هنگام بوت شدن سیستم در اختیار كاربر قرار می‌گیرد.

رسایی در ادامه گفت: این تكنولوژی باعث افزایش فوری كارایی می‌شود. كارشناس بازاریابی دفتر اسوس در ایران در توضیح تكنولوژی Turbo Unlocker نیز گفت: این تكنولوژی نیز موجود بر روی همین مادربردهاست كه به واسطه آن در مواقع مورد نیاز، مادربرد به صورت هوشمند با توجه به كارایی مورد نیاز اقدام به افزایش فركانس هسته یا هسته‌های پردازنده می‌كند تا كارایی سیستم را ارتقا دهد.

این تكنولوژیی نیز مانند Core Unlocker تنها به وسیله یك كلید بر روی مادربرد فعال خواهد شد. در ادامه رسایی تكنولوژی‌های توضیح داده شده را در حضور خبرنگاران به صورت عملی بر روی كامپیوتر تست كرد.

در ادامه مراسم اسوس از نت‌بوك جدید خود معروف به كریم رشید (نام طراح این نت‌بوك‌) رونمایی كرد. این نت‌بوك‌ها در دو رنگ متفاوت مخصوص خانم‌ها و آقایان مورد توجه حاضرین قرار گرفت. خاطر نشان می‌سازد پس از پایان این مراسم، دفتر اسوس برنامه تفریحی‌ای را نیز در سالن بولینگ مجموعه ورزشی انقلاب برای خبرنگاران ترتیب داد كه با برگزار كردن مسابقاه بولینگ در این سالن به نفر اول یك دستگاه نت‌بوك كریم رشید و به نفرات دوم و سوم نیز جوایزی از محصولات اسوس اهدا شد.