نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

دكتر شهیندخت خوارزمی استاد پیشگام روابط عمومی الكترونیك شناخته شدتعداد بازدیدکنندگان 4445 بازدید نسخه چاپی

دكتر شهیندخت خوارزمی استاد پیشگام روابط عمومی الكترونیك شناخته شد. برای نخستین بار است كه یك استاد زن به این عنوان دست می‌یابد. امیرعباس تقی‌پور، دبیر چهارمین همایش روابط عمومی الكترونیك، با اعلام این مطلب افزود: شخصیت عمیق، سوابق علمی و حرفه‌ای، تولید و نشردانش در حوزه ارتباطات و تكنولوژی‌های نوین، نگارش و ترجمه آثار برجسته در حوزه فناوری‌های جدید اطلاعات و ارتباطات نظیر كتاب‌های آلوین تافلر، فعالیت مستمر در انجمن‌ها و نهادهای علمی و غیرانتفاعی نظیر انجمن ایرانی جامعه اطلاعاتی و تشویق و همراهی جامعه روابط عمومی ایران برای بهره‌مندی آگاهانه از تكنولوژی‌های نوین از مهم‌ترین دلایل انتخاب دكتر خوارزمی به عنوان استاد پیشگام روابط عمومی الكترونیك است.

تقی‌پور با اشاره به اینكه نهاد روابط عمومی كشور برای حضور موفق در جامعه اطلاعاتی نیازمند بهره‌گیری از دانش و تخصص طیف وسیعی از اساتید علوم ارتباطات و فناوری‌های نوین اطلاعات و ارتباطات است افزود: پروفسور یحیی كمالی پور و پرفسور كاظم معتمدنژاد از مشاوران عالی همایش و همچنین اعضای كمیته علمی چهارمین همایش روابط عمومی الكترونیك، به اتفاق آرا بر انتخاب دكتر شهیندخت خوارزمی به عنوان استاد پیشگام روابط عمومی الكترونیك صحه گذاشتند. وی الگوسازی و قدردانی از نخبگان فعال در حوزه روابط عمومی الكترونیك را از سیاست‌های دبیرخانه دایمی همایش روابط عمومی الكترونیك نام برد و ادامه داد: به پاس قدردانی از تلاش‌های علمی و زحمات سركار خانم دكتر شهیندخت خوارزمی، طی مراسمی همزمان با برگزاری چهارمین همایش روابط عمومی الكترونیك در روز 27 اردیبهشت ماه، جمعی از استادان، مدیران، كارشناسان و شخصیت‌های حاضر در همایش ازایشان تقدیر خواهند كرد.

دبیر چهارمین همایش روابط عمومی الكترونیك با اعلام این مطلب كه همزمان با برگزاری این مراسم، تمبر یادبود چهارمین همایش روابط عمومی الكترونیك با تصویر دكتر شهیندخت خوارزمی منتشر می‌شود ادامه داد: تولید تندیس و انتشار مجموعه‌ای از مقالات چاپ نشده ایشان با عنوان «كیفیت زندگی و شاخص خوشبختی» از دیگر برنامه‌های دبیرخانه همایش در تجلیل از استاد پیشگام روابط عمومی الكترونیك است. تقی پور گفت: در ادوار گذشته این همایش از پروفسور كاظم معتمدنژاد به عنوان پدر علوم ارتباطات ایران و دكتر یونس شكرخواه و دكتر سعیدرضاعاملی به عنوان استادان پیشگام روابط عمومی الكترونیك تجلیل شده است. چهارمین همایش روابط عمومی الكترونیك 27 اردیبهشت ماه در هتل المپیك تهران برگزار  شد.

خاطرنشان می‌سازد دنیای كامپیوتر در شماره 69 مصاحبه خواندنی و تفضیلی را با ایشان انجام دده است. مجموعه دنیای كامپیوتر انتخاب این استاد فرهیخته را به ایشان تبریك می‌گوید.