نظرسنجی

شما از چه طریق با این سایت آشنا شدید؟


پر بيننده ترين مطالب

رونمایی ازسری جدید مادربردهای ASUS با نام TUFتعداد بازدیدکنندگان 4586 بازدید نسخه چاپی

كمپانی اسوس اولین مدل از سری جدید مادربردهای TUF با نام SABERTOOTH 55i را معرفی نمود.

مادربردهای سری TUF (تاف) به نحوی طراحی شده­اند تا بتوانند نیازهای كامپیوتری آن دسته از كاربرانی را كه عملیات سنگین و مداوم را در شرایط مختلف انجام می­دهند، برطرف سازند. این دسته از كاربران معمولاً به مادربردهایی با كیفیت فوق­العاده نیاز دارند تا بتوانند دستورات آنها را در محیط و پلت­فرمی پایدار اجرا نمایند.

برای این منظور، مادربردهای سری  TUFتحت سخت­ترین شرایط آزمایشگاهی قرار گرفته و توانسته­اند از تمامی این آزمایش­ها سربلند بیرون آیند. از جمله این آزمایش­ها می­توان به آزمایش "سنجش مقاومت مواد سازنده مادربرد تحت شرایط سخت" اشاره نمود كه در واقع بر اساس نیازهای واحدهای كامپیوتری محیط­های نظامی و یا ارتشی طراحی شده است و مادربردهای سری TUF توانسته­اند  مادربرد ASUS SABERTOOTH 55i مجهز به یك هیت سینك جدید موسوم به CeraM!X می­باشد كه می­تواند عمل خنك­سازی قطعات مادربرد را به شكلی فوق­العاده انجام دهد و در نتیجه پایداری مثال زدنی را برای سیستم كامپیوتری شما در شرایط سخت و دشوار محیطی و مأموریتی به  ارمغان آورد.

جنس این سیستم خنك كننده فوق­العاده، از نوعی سرامیك ویژه است كه در سیستم­های عایق صنعت هوا و فضا از آن استفاده می­شود و قادر است حرارت تولید شده را به سرعت پراكنده سازد. با توجه به این نكته كه كاركرد مناسب حافظه با خنك بودن آن رابطه مستقیم دارد، مادربرد SABERTOOTH 55i از یك فریم مخصوص با نام CoolMem!  جهت نصب فن برای حافظه سود می­برد كه می­توان فن­های كامپیوتری از نوع 40 و یا 50 میلیمتری به منظور خنك كردن هر چه بیشتر ماژول‌های حافظه بر روی آن نصب كرد.

این امر تأثیری شگرف در افزایش عملكرد حافظه و همین طور یكنواخت­سازی انجام عملیات كامپیوتری خواهد داشت. قطعات سازنده مادربرد SABERTOOTH 55i از بهترین و با كیفیت­ترین مواد می­باشند كه تحت سخت­ترین و شدیدترین شرایط آزمایشگاهی نیز توانسته­اند عملكردی فوق­العاده از خود نشان دهند.